Menü
Alışveriş Sepeti

Coffee-Ez Blog RSS Güncellemeleri

13 May Göz Açıp Kapayıncaya Kadar -  Bir Kahve Belgeseli
admin 0 53
Bir Kahve Belgeseli Tabiki Çok Reklam Ama Çok Güzel İyi Seyirler Dileriiz   ..
04 Nis CATERİNG İÇİN KAHVE VE KAHVE MAKİNELERİ
fbajans 0 132
CATERİNG İÇİN KAHVE VE KAHVE MAKİNELERİHer türlü catering hizmeti için yenilikçi ve güvenilir profesyonel kahve makineleri sunuyoruz ve müşterilerinize seçkin bir hizmet sunmayı plan ediyoruz.Yüksek kaliteli kahve markaları arasından seçim yapılırken ve sizleri her zaman destekleyici bir kahve partneri çalışıyoruz. Sizlere catering ihtiyaçlarınız d..
04 Nis OFİSİNIZE KAHVE VE KAHVE MAKİNELERİ HIZMETLERIMIZ.
fbajans 0 896
OFİSİNIZE KAHVE VE KAHVE MAKİNELERİ HIZMETLERIMIZ.Türkiye’de birçok ofis ve işyerine hizmet vermekten gurur duyarız.İnanılmaz kahve seçenekleri, kaliteli ofis kahve makineleri ve kahve makinesi teknik desteği ile, ofisiniz için doğru kahve ve makineyi seçmenize yardımcı oluyoruz.ÇALIŞANLARINIZIN ve MISAFIRLERINIZ ICIN  A+  KAHVE TANISTIRALIM.Çok çe..
03 Nis LAVAZZA Otel Kahve Hizmetleri
fbajans 1 106
KONUKLARINIZIN A+ KAHVE HİZMETİ VE LEZZET SUNUYORUZ.Oteliniz için çekirdek kahve, taze filtre kahve, hazır kahve ve kapsül kahve olanaklarını sunuyoruz.Tutkulu ve harika bir fincan kahve servisi yapmanız konusunda sizlere yardımcı olmak istiyoruz.Her ihtiyaca uygun ticari kahve makineleriOteliniz için doğru seçimler yapmanız önemli. Kaşıklı kahve m..
28 Mar İtalyanda Daha Fazlası - Spot LAVAZZA
01 Şub Lavazza Gelecek arzusu,
fbajans 0 62
Gelecek arzusuAstronot Samantha Cristoforetti yörüngede bile güzel bir Lavazza kahvesi içiyorUzayda LavazzaSadece tutku değil, aynı zamanda bir inovasyon tarihi. 1950 yılında Lavazza, ürünü daha uzun süre muhafaza etmek ve çok daha geniş bir dağıtım sağlamak için kahvesini itmeli vakumlu teneke kutuda ilk kez paketledi.Ve hepsi bu değil. Lavazza sa..
26 Ağu Kahve Üreten Ülkelerin Yıllık Üretimleri
fbajans 0 113
Hem dünyada hem de ülkemizde her köşe başında bir kafe olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda kahve çekirdeğinin dünyanın en çok kullanılan komoditelerinden biri olması bizim için şaşırtıcı değil. Kahve; su ve çaydan sonra dünyanın en çok tüketilen içeceği. Tüm dünyada yılda yaklaşık yarım trilyon bardak tüketilen kahve, aynı zamanda petrolden sonra..
26 Ağu Filtre kahve demleme yöntemleri
fbajans 0 175
Filtre kahve demleme yöntemleriFrench Press,Chemex,Hario V60,Filtre Kahve Makinası,Sifon,Aeropress,American Press..
26 Ağu Espresso Coffee-
fbajans 0 99
Espresso çok ince öğütülmüş kahvenin içerisinden çok yüksek bir basınç(9bar) ile sıcak su geçirilmesi ile elde edilir. Espresso’ nün üzerine sıcak süt eklendiğinde latte, sıcak süt ve süt köpüğü eklendiğinde cappuccino elde edilir. Espresso’ ya su, süt, çikolata ekleyerek farklı türlerde espresso bazlı içecekler (americano, mocha gibi) hazırlamak m..
26 Ağu Moka Pot Demleme Hakkında
0 153
Moka Pot, ocak üzerinde espresso yapmayı sağlayan kahve ekipmanıdır. Espresso severlerin evde kahve hazırlamada en çok kullandığı yöntemdir.Moka Pot üç bölümden oluşur. Alt kısımda su haznesi, orta kısımda kahvenin koyulacağı filtre ve en üstte de demlenen kahvenin dolum haznesi yer alır.Su haznesine yan kısımda yer alan emniyet valfini geçmeyecek ..
26 Ağu Mitilojiden Kahvenin Tarihi
fbajans 0 189
16. Yüzyılda kahve içme alışkanlığı, henüz İslam coğrafyasındaki en geniş sınırlarına varmışken, bu ilginç ve tartışmalı maddenin kökeni hakkında da ilk ciddi merak dalgası uyanmış ve oldukça belirsiz rivayerlerin ışığında bazı bilgiler elde edilebilmiştir. Ancak bu bilgiler, üzeri yoğun bir mitolojik anlam tabakasıyla örtülmüş biçimde ortaya çıkmı..
14 Tem Kredi Kartı ile Alışveriş yapabilirsiniz
fbajans 0 39
Üye Olundukdan Sonrasında Kredi Kartı ile Alışveriş yapabilirsiniz PayTR olan İle anlaşmamız doğrultusunda KK kullanarak 3D-128B güvenlik sistemleri ile Güvenli Alışveriş yapabilirsiniz,  ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezler ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası.